Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

“Beylikbağı Vinç Kiralama” AB, TSE ve CE standartlarına göre, Beylikbağı vinç sektöründe konusunda uzman, profesyonel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Vinçlerin fiyatlarının pahalı olmasına bağlı olarak kiralama çok daha avantajlıdır. Nihayetinde bu araçlara sürekli bir ihtiyaç duyulması söz konusu değildir. Bazen birkaç gün, bazen de birkaç aylığına duyulan ihtiyaç için vinç satın alınması mantıklı olmayacaktır. Firmamız tarafından verilen kiralama hizmetleri sayesinde, bu maliyetten kurtulabilirsiniz. Ayrıca vincin diğer masraflarını da düşünmenize gerek kalmaz ve bütün dikkatinizi kendi işinize verebilirsiniz.

Vinçlerin özellikleri, tercih edilene göre değişmektedir. Çalışma mantıkları, bir halatın ucuna bağlı olan yükü farklı bir noktaya, yüksekliğe taşıma olan bu araçların kapasiteleri, tercih edilen araca göre değişiyor. 3-5 ton gibi rakamlar için uygun olan seçenekler olduğu gibi 300 ton gibi devasa yüklerin taşımasını yapabilen seçenekler de vardır. Ayrıca yükseklik noktasında da benzer durum söz konusu olup, bu seçeneklerin tamamı firmamızda mevcuttur. Beylikbağı kiralık vinç aradığınızda, firmamıza bir telefonla ulaşabilir ve bu konuda çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beylikbağı vinç kiralama

Firmamıza geldiğinizde, her türlü desteği vereceğimizi bilmenizi isteriz. Siz, sadece vincin kurulumunun yapılacağı yeri gösterin, diğer detaylarla biz ilgilenelim. Firmamızla iletişime geçtiğinizde seçim yapmanız konusunda da yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimizde, gerek kendi operatörlerimizin, gerekse de sizin personellerinizin güvenliği önceliğimizdir. Ayrıca farklı vinç seçenekleri arasından uygun olan seçeneği seçmeniz için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Beylikbağı vinç kiralama  Vinçlerin özellikleri, taşıma kapasiteleri, kurulumları ve hareket yeteneklerini öğrendikten sonra yapacağınız seçim çok daha doğru olacaktır.

Beylikbağı Kiralık vinç

Vinç Seçimi Nasıl Yapılır? Bilindiği gibi günümüzde kullanılan farklı vinç türleri vardır ve bunların uygun olanının seçilmesi, hem işin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor, hem de ciddi bir maliyetten sizi kurtarıyor. Firmamıza ulaştığınızda, ihtiyaçlarınıza cevap veren uygun seçenekleri detaylı olarak size anlatıyor ve doğru seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Vinç fiyatlarının son derece yüksek olmasından dolayı sürekli olmayan kullanımlar için kiralama yoluna gidilmesi çok daha avantajlıdır. Böylece vinç için yapılacak ödeme, yatırımlara aktarılabilir. Bunun haricinde ise vincin diğer giderlerinden de kurtulmak söz konusudur. Çok kısa süreli kullanım ihtiyaçlarına, Beylikbağı’nın tüm semt ve bölgelerine günlük vinç kiralama ile cevap veriyoruz. Kullanım süresi ne olursa olsun, işimizi profesyonel olarak yapıyor ve beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.

Bizden aldığınız hizmetin kapsamında operatör ve diğer teknik personelde bulunmaktadır. Bu personeller sayesinde vinç kullanımı gibi karmaşık bir problemle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

Keskinplatform

Beylikbağı Sepetli Vinç

İnsanlar için güvenli olmayan yüksekliklerdeki işlerin yapılması için geliştirilen sepetli vinç, iş güvenliğini üst seviyede sağlamaktadır. Sepetli vinç Beylikbağı başta olmak üzere çok farklı yerlerde yoğun olarak talep edilmektedir. Bu araçların temel işlevi, normal şartlarda insanların çalışamayacağı yüksekliklere veya çalışsa dahi ciddi risk altında olacağı noktalara, insanların güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Adından da anlaşılacağı gibi bunu sahip olduğu sepeti ile yapmaktadır. Bu araçlarda bulunan sepetler genellikle 1 veya 2 kişiliktir. Yüksek noktalara bu sepet içinde ulaşan personeller, herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazlar.

Sepetli vinçler tek tip olmayıp, bunların farklı tipleri vardır. Araçlardaki farklılık, genellikle yükseklikleri ile direkt olarak ilgilidir. Bu araçların yükseklikleri genellikle 25 metre ile 90 metre arasında farklılık gösterir. Ulaşılacak olan noktanın uzaklığına bağlı olarak bunlardan birisi tercih edilir.

Beylikbağı Sepetli Vinç Kiralama  Yukarıda genel olarak özellikleri anlatılan bu araçların kullanım alanları da oldukça geniştir. Günümüzde yapılaşmanın yukarı doğru, yani dikey olması bu araçlara olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Bahse konu durum sebebiyle bazen farklı şirketler, bazen de bireysel amaçlar için bu araçlara ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaç, sepetli vinç kiralama Beylikbağı hizmetlerini veren firmamız tarafından karşılanır. Firmamız tarafından verilen hizmet, uluslararası kalite standartlarına uygundur. Bahse konu hizmette kullanılan aletler ve cihazların tamamı TSE ve ISO onaylı olup, farklı güvenlik risklerine neden olmaz.

Farklı ihtiyaçlar için kullanılacak vincin yüksekliğinin doğru olarak seçilmesi, ihtiyacın karşılanması adına çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki, uygun araç tercihi sayesinde ciddi bir hareket kabiliyeti kazanılır ve bu kabiliyet ile işlerin sorunsuz olarak halledilmesi sağlanır. Bu noktada kiralık sepetli vinç Beylikbağı tercih yapmak çok mantıklı olacaktır. Çünkü bu şekilde tercihte bulunulması, maliyetin ciddi şekilde azalmasına neden olur.

Firma olarak verdiğimiz hizmete her şey dahildir. Yani bu hizmet sayesinde beklentilerinizin tam manasıyla karşılanması mümkün olacaktır. Ayrıca verdiğimiz operatör desteği ile size sadece işin nasıl yapılacağını tarif etmek kalır. Direktiflerin doğrultusunda araç kullanılır ve personelleriniz, istediğiniz noktaya kadar çıkarılır.

 

Beylikbağı Platform Kiralama

Bizden fiyat teklifi almadan platform kiralamayınız. İşinin uzmanı ve tecrübeli operatörlerimiz, bakımlı ve en iyi platformlerimiz ile tüm özel projelerinizde tecrübeli bir ekipten kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Platform Kiralamanın Faydaları

 • Sermaye bağlamadan veya kredi kullanmadan platform sahibi olursunuz,
 • İşlerinizin durumuna göre platform sayınızı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz ya da çalışacağınız mekanın farklılığına göre model değişikliği yapabilirsiniz,
 • Çözümlenemeyen arızalar durumunda yedek platform bulundurmak zorunluluğundan kurtulursunuz,
 • Platform için yedek parça stoğu bulundurmak, tamir-bakım için ekstra yatırım yapmak zorunda kalmazsınız,
 • Bakım için hiç bir servis ve yedek parça ücreti ödemezsiniz,
 • Platformların sürpriz onarım masraflarından kurtulursunuz,
 • Platformlar daima full bakımlı olduğundan arıza ve atıl bekleme süresinden kaynaklanan iş kaybı yaşamazsınız,
 • Kiralama giderlerini muhasebeleştirerek vergi avantajı sağlarsınız,
 • Personel yükseltici platformlar kendinden yürüyüşlü olduğundan, ikinci bir kişiye gerek duymaksızın sadece platform üzerindeki personel tarafından işinizi idare edebilirsiniz,
 • Son derece ekonomik ve güvenli olan Personel yükseltici Platformlar, seri ve güvenli oluşları nedeniyle sabit ve seyyar iskeleler, merdivenler ve sepetli vinçler yerine yaygın olarak kullanılmaktadır,
 • İnşaat sektörünün yanı sıra temizlik, bakım, onarım ve montaj çalışmalarında full güvenli çalışma yapmanızı sağlar.

HİZMETLERİMİZ

Çekilebilir Makaslı Personel Platformu Mini Makaslı Çekilebilir Personel Platformu Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu Çekilebilir Teleskopik Personel Platformu gibi bir çok Personel Kaldırma Platformaları ile siz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Platform çeşitlerimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz .

İnşaat şantiyelerinde, Havaalanlarında, Tersanelerde, Fabrika Alanlarında, Fuar alanlarında, Elektrik Kurumunda ve Santrallerde, Belediyelerde, Trafik Işıklarında, Garajlarda ve Diger Alanlarda, Klima ve havaalandirma tesis montajında,
Boya ve Cephe temizlik işlerinde, Dekorasyon ve Reklam işlerinde, Çatı, Ytong, Kolon, Demo, Çelik konstrüksiyon montajı, Cam silme, Bina Boyama,25 mt. ye kadar Çalışma platformları ,Cephe Temizliği ve Montajı, Fabrika İçi Tadilat İşleri, Söküm Demonte İşleri, Dış Cephe İşleri, Reklam Panoları Montajı, Gsm Montaj İşleri, Film Çekimleri, İnsan Gücü İle Ulaşılamayacak Noktalar, gibi tüm işlemlerde Keskinplatform olarak Bayramoğlu ve İstanbul`un tüm semtlerinde her türlü vinç hizmetinde 7/24 yanınızdayız. Sadece telefon etmeniz yeterli.

Beylikbağı Kiralık Vinç Hizmetleri

keskinplatform

 

 

 +90 535 381 6744